KURUMSAL
HAKKIMIZDA

ONTECH GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ  elektronik ve güvenlik sektöründe 2009 yılında faaliyete başlamış ve bu sektörde kalıcı marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek Alarm ve CCTV sistemlerinin projelendirilmesi, ithalatı, montajı, satışı ve satış sonrası hizmeti ve bunlara bağlı olarak TEKNOLOJİK ürünlerle ilgili alanlarda faaliyet göstermek amacı ile kurulmuştur.

Firma olarak büyüyen elektronik pazarlama ile online satış ağında güvenli ve kaliteli ürün tedarik zinciri ile müşterilerine hizmet vermeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak online pazarlarda kalıcı bir firma olup, gerekli tedariklerin sorunsuz ve zamanında teslimini gerçekleştirmek üzere var gücümüzle çalışmaktayız.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Güvenli ticaret, hızlı teslimat ile gösterdiğimiz kalite odaklı hizmet anlayışının sürekliliğini muhafaza etmek için, ürün tedarik ve temini aşamasında çalışanlarımızın maksimum özeni göstermesi için müşteri geri bildirimlerini önemsiyor ve kendimizi bu yolda sürekli yeniliyoruz.

"Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti"ni sürdürülebilir kılmak için fiyatlarımızda ve ürünlerimizde "kalite" ön koşulumuzdur.


VİZYONUMUZ

Geleceğin teknoloji üzerine kurulu hayatına yüzünü dönen, daha fazla insanın bu teknolojilerden ve yaşam koşullarından faydalanması için emek harcayan, bölgesindeki üretim altyapısının gelişiminde payı olan projelere imza atan, beklentileri karşılamakta gösterdiği yüksek performans ile sorumluluklarının bilincinde olma prensibini ana ilke olarak benimsemiş, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla genç, tecrübeli, yenilikçi global bir şirket olmak.


MİSYONUMUZ

- Ekip olma ruhunun çalışma gücüne vereceği etkinin bilincinde, profesyonel insan kaynaklarının firma bünyemizde çalışmasına olanak sağlamak.
- Karşılıklı güvene dayalı bir online ticaret ile sürekli gelişim ilkesinin devamlılığından vazgeçmeden ısrarla çözüm üretmek.
- Sunulan fiyat ve satışa sunulan tüm ürünlerde kalite bilincinin en üst seviyeye taşınmasını sağlamak.
- Koşulsuz müşteri memnuniyetini her daim yüksek tutacak sunumları gerçekleştirmek.

kamera sistemleri, kamera güvenlik sistemleri, araç kamera sistemi, paket kamera sistemi, dahua kamera, hikvision kamera, hilook kamera, gemi kamera sistemi, kamera montajı, haikon kamera, bebek bakıcı kamerası, kamera güvenlik sistemi, cctv kameralar, gece görüşlü kameralar, ip kameralar, hazır kamera sistemi, hırsız alarm sistemleri, yangın alarm sistemleri, alarm sistem montajı, plaka tanıma sistemi, kamera kayıt cihazı, kamera adaptörleri, kablosuz kameralar, ofis kamera sistemi, ev kamera sistemi, kamyon kamera sistemi, tır kamera sistemi, servis kamera sistemi, ucuz kamera sistemi, perpa kamera, bina kamera sistemi, apartman kamera sistemi

GÜNCEL FIRSATLARIMIZDAN HABERDAR OLMAK İÇİN KAYIT OLUN!

Ontech Kamera ve Güvenlik Sistemleri © 2024 - Copyright.OpcO System | E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?